• Služby v oblasti
  informačných technológií

  Starostlivosť o IT prostredie našich zákazníkov

 • Služby v oblasti
  informačných technológií

  Predaj hardware

  Servis

IT GOLD Services, s.r.o.

V oblasti informačných technológií poskytujeme profesionálne služby od roku 2001 formou živnostenského oprávnenia (číslo živnostenského registra 506-12179) a od roku 2009 pôsobíme ako s.r.o.. Za viac ako 15 rokov sme získali množstvo skúseností, zručností, ktoré využívame v každodennej praxi a poskytujeme naším klientom kvalitné "ZLATÉ" služby. Medzi naše silné stránky patrí skupina profesionálnych a flexibilných odborníkov.

IT GOLD Services, s.r.o.

je spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú profesionálnu starostlivosť o IT prostredie našich zákazníkov. Dôraz kladieme na kvalitný návrh infraštruktúry, pravidelnú údržbu s ohľadom na prevenciu, bezpečnosť vašich dát a tým aj redukovanie servisných zásahov, čím dosahujeme zníženie vašich nákladov. Informačné technológie sa vyvíjajú závratnou rýchlosťou, nechajte našim odborníkom poradiť a odporučiť vám nové, modernejšie, výkonnejšie technológie podľa vašich potrieb.


Dôležitými

prvkami vašej firemnej siete sú centrálne servery. Bezproblémová funkčnosť serverov, má priami vplyv na chod firmy. Postaráme sa o technické zabezpečenie, inštaláciu, konfiguráciu, hardvérový upgrade, opravy a následné spravovanie.

Údržba

prevencia počítačového systému, aktualizácia jednotlivých softvérových komponentov, aktualizácia ovládačov a nastavení , optimalizácia počítačovej siete, pravidelná starostlivosť prispieva k zvýšeniu efektívnosti vašej firmy.

Bezpečnosť

Predíďte nepríjemným situáciám ako je strata dôležitých údajov, poškodenie systému alebo lokálnej siete. Prenechajte starostlivosť našim odborníkom, čím dosiahnete zníženie nákladov za dodatočné opravy a nenávratné výpadky.

Webdesign

Taktiež Vám navrhneme graficky modernú WEB stránku, ktorá upúta Vašich zákazníkov a zároveň priláka nových.