• image
  • image
  • image
  • image

Školiace kurzy

Služby v oblasti informačných technológií, starostlivosť o IT prostredie našich zákazníkov, návrh infraštruktúry, pravidelná údržba s ohľadom na prevenciu a bezpečnosť dát, predaj hardware.

Školiace kurzy

Dňa 17.10.2016 Macrosoft s.r.o. v spolupráci s firmou IT GOLD services, s.r.o. otvorila v Martine novú počítačovú učebňu vybavenú špičkovou didaktickou a multimediálnou technikou. Medzi vybavenie učebne patria digitálne tabule, projektory, digitalizér na snímanie dokumentov i predmetov, kamerový systém, výkonné pracovné stanice, klimatizácia s ionizérom.

Školiaca miestnosť bude slúžiť prevažne na IT školenia pre firmy a organizácie z regiónu stredného a severného Slovenska.
Novú učebňu nájdete na Moyzesovej ulici č.17.

fotogaléria
Pre viac informácií ohľadom školení a prenájmu interaktívnej školiacej miestnosti nás kontaktujte

kontakt

Pohľad na učebňu od katedry

Na protiľahlej stene je umiestnené automaticky ovládané premietacie plátno s variabilnou zobrazovacou plochou ovládanou pomocou diaľkového ovládača.

Učebňa s digitálnymi tabuľami a projektormi

Multimediálna učebňa je vybavená niekoľkými interaktívnymi digitálnymi tabuľami a vysoko kvalitnými projektormi s rozlíšením až do Full HD(1920x1080). Klimatizácia s ionizérom je samozrejmosťou
Pracovné stanice

Učebňa je vybavená počítačovou sieťou a 8 výkonnými pracovnými stanicami HP Compaq s diskami SSD a 22'' monitormi DELL (Full HD). Pripojenie na internet je samozrejmosťou. Všetko je dimenzované na pohodlné školenia pre skupiny do 8 osôb s využitím špičkovej didaktickej techniky.Ovládacia centrála

Ovládacia centrála obsahuje výklopnú klávesnicu a touchpad. Ďalšou časťou centrály je digitalizér umožňujúci digitalizáciu snímaných predmetov, papierových dokumentov, ale aj predmetov do rozmeru až 40 x 40 cm.
Projektory a digitálne tabule.

Výkonné projektory a digitálne tabule umožňujú lektorovi naozajstnú multimediálnu prezentáciu a účastníkom školenia lepšie zvládnutie preberanej problematiky.

Kúpeľna s WCKuchynka

K dispozícii je takisto dobre vybavená kuchynka.

Novú učebňu nájdete na Moyzesovej ulici č.17.